www.stshh.ba

Switch to desktop Register Login

Prvo regionalno takmičenje mladih u preduzetništvu

Prvo regionalno takmičenje mladih u poduzetništvu u organizaciji Munja Inkubatora i OXFAM Italija, održano je u Goraždu 05.04.2016.godine. Učestvovalo je 40 srednjoškolaca iz Goražda, Čajniča i Rogatice. Učenici naše škole, Sirbubalo Elmedina IV4, Selak Melisa II4, Salihić Samra IV4, Hrelja Kemal IV4, Pleh Fehim III2 plasirali su se na Četvrto državno zakmičenje u Sarajevu.

 

 

Učenici naše škole, Melisa Selak i Fehim Pleh učestvovali su na Zapadnom Balkanskom takmičenju iz poduzetništva održanom u Zagrebu.

Melisa Selak je sa svojom ekipom bila najuspješnija te osvojila prvo mjesto.

Copyright J.U. Srednja tehnička škola Hasib Hadžović Goražde 2016 Sva prava zadržana

Top Desktop version